Świąteczne feng shui

wesołych świątCzy czujesz już ten wspaniały, bożonarodzeniowy klimat, blask świateł, świąteczne dekoracje? Zastanawiasz się, gdzie ustawić bożonarodzeniowe drzewko? dowiesz się czytając artykuł: Gdzie ustawić i jak udekorować choinkę?
Według feng shui choinka jest nośnikiem energii Drzewa i Ognia, użyj ich dobrze, aby nie zakłóciły energetyki twojego mieszkania, bowiem w każdym z sektorów mieszkania wpływy choinki będą inne, a sprawdzianem właściwego ustawienia i ustrojenia choinki będzie poczucie szczęścia w czasie świąt.
Poza ustawieniem i dekoracjami świątecznymi można wymieniać jeszcze wiele istotnych czynników, jednak ze wszystkich najważniejsza jest nasza mądra miłość i troska, które będą najbardziej pomocne w stworzeniu zrównoważonej i przyjaznej przestrzeni dla wszystkich domowników. A  tak naprawdę, to czas dla naszych bliskich i umacnianie z nimi więzi oraz obdarowywanie się prezentami są najwspanialsze.
Prezenty materialne szybko przemijają, dlatego w tym roku daj sobie i swoim  najbliższym
Prezent inny niż wszystkie taki, który zaowocuje wspaniałymi wynikami we wszystkich sferach życia.
W grze jaką jest życie, za  twoim sukcesem stoi cały zespół ludzi, ukrytych za twoimi plecami. Najważniejszy w życiu i w biznesie jest partner, rodzina, dzieci, rodzice, współpracownicy, dlatego zobacz, kto cię otacza?
Czy twój partner, mąż, żona jest przykładem bezinteresownej miłości i wsparcia,  czy jest coś ważniejszego? Czy dzieci, ich miłość stanowi o twojej sile?
Czy współpracownicy, asystenci, przyjaciele, klienci, to zadziwiające osoby, pełne siły i energii, przekonane o tym, że to co robicie wspólnie ma znaczenie, czy  cię wspierają, czy ich mądrość i przyjaźń pozwala ci przebyć wszystkie wyboiste drogi, czy są to ludzie od których wiele się uczysz, którzy wnoszą cenny wkład w twoje życie, a ty osiągasz nową lepszą jakość życia? Jeśli tak wygląda twoje życie, gratuluję!
Jeśli tak nie jest, specjalnie dla ciebie i twoich bliskich przygotowałam świąteczne prezenty, zapytaj o rabat tutaj

Informacje o Henia Ewa Głuszak

konsultant Feng Shui i 4 Filarów Przeznaczenia
Ten wpis został opublikowany w kategorii Feng Shui w domu, w biznesie, w związku, w życiu, osobiste, Remedia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Świąteczne feng shui

  1. Johnie pisze:

    Heck yeah this is exatlcy what I needed.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>