Poradnik Feng Shui prezent dla Ciebie

Ten wyjątkowy PORADNIK napisałam dla ciebie, abyś nim zamówisz ekspertyzę twojej przestrzeni, poczuł własny rytm, z rytmem wszechświata, poczuł  przepływ energii między tym, co widzisz, słyszysz w twoim otoczeniu, a tym, co czujesz wewnętrznie. Poradnik jest niewielki, ponieważ cenię twój i mój czas, ale za to skuteczny, jeśli wykorzystasz zawartą w nim wiedzę w działaniu (ren chi) i przejdziesz przez krótki proces tworzenia przyjaznej dla ciebie przestrzeni. Tak jak w otoczeniu, tak w umyśle i odwrotnie: twój świat wewnętrzny widać, słychać i czuć w twoim otoczeniu i zawsze w twojej przestrzeni materializuje się to, co twój wewnętrzny stan, posługując się materią jak plasteliną  tworzy w świecie zewnętrznym.. Podzieliłam go na  10 rozdziałów, abyś przez kolejne dziesięć dni, inwestując zaledwie kilka minut dziennie na własną aranżację, mógł odzyskać twój rytm  z sobą samym, kształtując swoje otoczenie tak jak ty chcesz i świetnie się przy tym bawił. Pobierz prezent zapisując się na mój bezpłatny biuletyn lub wypełniając formularz na stronie  Kontakt i twórz świadomie to, co cię otacza, a szkoła form, czy feng shui osobiste, nie będą dla ciebie tajemnicą. Dowiesz się sporo o sobie, dokonasz oceny swojej przestrzeni do życia i zdecydujesz o ZMIANIE. Zapytaj jeśli coś wydaje ci się niezrozumiałe, skomentuj, podziel się opinią. Analiza feng shui może być kolejnym krokiem, w kreowaniu coraz lepszego, wspanialszego życia dla ciebie – tak jak twoje ciało jest świątynią dla duszy, tak twoja przestrzeń, twoje otoczenie jest świątynią dla ciebie. Spójrz na nie z innej perspektywy, zobacz, posłuchaj, poczuj, co mówi ci o tobie i do dzieła, jesteś ekspertem swojego życia, tu ty masz los.

 

Odpowiedzi: 3 do “Poradnik Feng Shui prezent dla Ciebie

  1. Najwyższe słowa uznania dla PANI- dla Pani wiedzy i umiejętności przekazania jej w sposób prosty i zrozumiały. Gratuluje. Od kliku lat jestem pasjonatka feng-shui.
    Dużo przeczytałam książek. Wiele z nich jest zagmatwanych. Po przeczytaniu Pani artykułów zastosowałam wiedze w praktyce. Działa. Przyjemnie wraca mi się do domu, a ma zaledwie 16m. Mam nowe pomysły na pracę. Zamierzam otworzyć własną działalność gospodarcza, którą wewnętrznie ,,czuję” Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.
    Bogna Bożena Strzelczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *