Małe zmiany robią dużą różnicę – kariera

postępyZmiany w życiu są możliwe nawet, gdy przeszkody wydają się nie do pokonania.
Czy wstajesz rano z myślą: co mogę  zrobić dzisiaj, aby jak najwięcej wynieść z rozpoczynającego się dnia?
Świadomy tego, że ze swoim życiem możesz zrobić co tylko zechcesz, zacznij wprowadzać pozytywne zmiany w swoim trybie funkcjonowania. Nawet jeśli masz wszystko to, co mogłeś w życiu sobie wymarzyć (i jednocześnie świadomość tego, jak wiele możesz stracić) i nie podchodzisz obojętnie do tego, czego doświadczasz,  a mimo to odczuwasz napięcie, sięgaj każdego dnia po to, co dla ciebie jest ważne, co dla ciebie się liczy w najważniejszych sferach twojego życia.
Załóżmy, że zależy ci na KARIERZE, zacznij więc od tej sfery, ustal swój cel dotyczący kariery , zobacz jakie masz zasoby i podejmij działanie w kierunku jego osiągnięcia według twojego planu. Najpierw zadaj sobie pytanie:
Czy to co robię w życiu jest moim marzeniem?


Co robisz w życiu? Czy to co produkujesz potrafisz sprzedać? Czy potrafisz wycenić swoje produkty, usługi? Czy w poniedziałek, gdy się budzisz, mówisz: „super, znów mogę tworzyć moją pasję i dzielić się nią z innymi, co daje mi satysfakcję z tego, że w skuteczny sposób mogę pomagać innym w tej dziedzinie w której jestem ekspertem, daje też energię  do działania, sprawia mi frajdę, oraz generuje pieniądze jako skutek uboczny mojej pracy z pasją i zaangażowaniem w to co robię”. Gdy na nie odpowiesz, zadaj sobie kolejne:
Co chciałbym udoskonalić w mojej karierze?
Wyznaczaj sobie kolejno twoje cele (abyś nie musiał realizować celów innych) w taki sposób, aby zachować równowagę i harmonię w życiu, w czym pomoże ci takie narzędzie jak  mapa działania.
Bierz swoje sprawy w swoje ręce TERAZ! to twój czas. W trakcie własnej aranżacji, w zgodzie z twoimi celami, mając obraz każdego z nich, koncentruj się na tym czego ty chcesz od życia, to olbrzymia dawka energii, która pozwoli ci podnosić jakość twojego życia na coraz wyższy poziom, doświadczając przy tym frajdy i poniekąd wspaniałego stanu emocjonalnego. Tak jak w przyrodzie: ”z kukurydzy wyrośnie tylko kukurydza”, tak wykonując pracę, którą lubisz, z której tworzysz swoją pasję osiągasz wspaniałe wyniki we wszystkich gałęziach twojej działalności.
Najłatwiejszą drogą do sukcesu jest działanie według twojego planu! dostajesz zawsze to co chcesz tylko, gdy coś robisz w tym kierunku. Zanim sięgniesz po kurs i zanalizujesz najważniejsze dla ciebie sfery twojego życia, aby materializować swoje marzenia, pragnienia, cele w twoim otoczeniu, możesz poczytać sobie więcej o otaczającej cię przestrzeni w moim darmowym poradniku:
Darmowym Poradniku Feng Shui

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *