ANALIZY KONSULTACJE PORADY

legitymacja ekspertaANALIZA FENG SHUI

Analiza – spotkanie z osobą zlecającą analizę feng shui swojej przestrzeni życiowej lub biznesowej, działki …  podczas którego dokonuję oględzin, pomiarów, oceniam dane miejsce pod kątem energii z jej wszystkimi aspektami, uwzględniając Twoje  potrzeby, marzenia, cele, plany. Otrzymasz  opracowaną na piśmie ekspertyzę, którą także dokładnie omówimy, ze wskazaniem jakich zmian dokonać – jak być panem swojego otoczenia, a energię uczynić swoim wspaniałym sługą, ale do Ciebie należy DZIAŁANIE. To coś więcej niż wiedza i techniki, to pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu, wyzwania z jakim się zmagasz. Zaznaczam, że nie ma konsultacji bez odwiedzenia analizowanej przestrzeni. Jeśli jesteś gotowy na pozytywne zmiany w swoim życiu, będzie dla mnie zaszczytem zostać Twoim ekspertem od przestrzeni.

 • Zamawiając analizę (najlepiej przed kupnem/wynajmem, przed rozpoczęciem budowy, przed zamianą, zmianą miejsca zamieszkania, czy zmianami w otaczającej Cię przestrzeni …) przygotuj następujące dane:
 • data zakończenia budowy domu/budynku, w którym znajduje się Twoje mieszkanie/biuro/firma… lub data kapitalnego remontu
 • plan domu/mieszkania/biura/działki  z rozmieszczeniem poszczególnych pomieszczeń.
 • daty urodzenia mieszkańców, jeśli to możliwe z godziną urodzenia.

KONSULTACJA  CZTERECH FILARÓW PRZEZNACZENIA

metoda czytania i interpretacji energii, z której  się składasz Ty i to, co Cię otacza. 4FP są jak drogowskazy na Twojej życiowej drodze, które pozwalają odkryć Twój potencjał, zasoby, możliwości, okresy fartu, w których odpowiednie działanie doprowadzi Cię do Twojego celu oraz te okresy w których pojawią się przeszkody, czy wyzwania, ale z tą wiedzą będziesz wiedział jak je ominąć lub wznieść się ponad przeszkodami na swojej życiowej drodze. Jeśli chcesz wiedzieć jaki jest Twój energetyczny model życia, jaką energię zaczerpnąłeś w momencie urodzenia ZAMÓW  konsultację swoich 4 Filarów Przeznaczenia.

PORADA nie udzielam już bezpłatnych porad. Wiedza jest na blogu, gdy uznasz, że za mało, umów się na analizę Feng Shui Twojej przestrzeni życiowej lub biznesowej, konsultację Czterech Filarów Przeznaczenia lub Coaching.

COACHING

Life Coaching, to wzięcie odpowiedzialności za siebie, za swoje życie, za dokonywane wybory. To co spotyka Cię w życiu, to konsekwencje dokonywanych przez Ciebie wyborów i decyzji, które podejmujesz Ty sam. Jako trener i coach pomogę Ci odkryć Twój cel i osiągnąć go, rozwiążemy razem problem, z którym się obecnie zmagasz uruchomiając siłę, moc, odwagę, energię do zmian, którą masz w sobie, dzięki czemu uporasz się z problemami, przeszkodami, które blokują Twoją energię i zaczniesz spełniać swoje marzenia.

 

 

 

Odpowiedzi: 8 do “ANALIZY KONSULTACJE PORADY

 1. Dziękuję za poradnik, był bardzo pomocny, jednak ciągle mam za mało wiedzy na ten temat i ciągły problem. Zdecydowałam się na zakup książki i tu liczyła bym na Pani podpowiedź. Chodzi mi o konkretne szczegóły. Czy poleca Pani książkę Leszka Mateli „ABC Feng Shui”? Wszystko w moim domu jest inaczej niż powinno być, a nie da się tego zmienić np. usytuowanie łazienki. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

  1. Miło mi. Zastosuj wiedzę, którą masz i sprawdź w działaniu w Twojej przestrzeni. ABC feng shui na początek jest ok,
   bardzo dobrą książką dla początkujących jest „Feng Shui dla żółtodziobów” Elizabeth Moran i Joseph Yu.
   Skąd wiesz, że jest inaczej niż powinno? Co musiałoby się stać, aby było tak jak powinno? A gdyby dało się zmienić, co byś zmieniła i dlaczego?
   Danuto feng shui działa na różnych poziomach i na każdy problem, znajdzie rozwiązanie.
   Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałych wyborów kolejnych lektur.

 2. Witam mam pytanie co do rozieszczenia siatki bagua mieszkanie mam w ksztalcie litery odwroconej L i jak to wlasciwie przypisac .i czy jest jakies remedjum ktore pochlania fale elektromagnetyczne? dziekuje i pozdrawiam;]

  1. Harmonia i równowaga odzwierciedla się w kształtach regularnych, kształt domu, mieszkania, czy pokoju wpływa na energię w tej przestrzeni, na zachowanie i zdrowie jej użytkowników. Mieszkanie w kształcie litery L zaburza równowagę, a tym samym stwarza mieszkańcom różnego rodzaju problemy i kłopoty i odczucie, że brakuje im przestrzeni życiowej. W twoim mieszkaniu pozbawionym równowagi, brakuje dopełniającego elementu, najłatwiej będzie ci użyć luster, które optycznie zrekompensują przestrzeń odjętą, możesz także zrównoważyć brakujący obszar przy pomocy światła.
   W krótszej części nie lokuj sypialni, kuchni, czy gabinetu oraz drzwi wejściowych, długie przebywanie w krótszej części odbija się na zdrowiu fizycznym i emocjonalnym, sprawia też, że ulegasz wypadkom, lepiej więc staraj się przebywać w tej dłuższej części mieszkania, jeśli nie chcesz poczuć się oddzielony od rodziny, poza nią, niezrozumiany itp. Istnieje także sposób, aby wyróżnić dwie przestrzenie, tworząc dwa jasno i wyraźnie oddzielone obszary -zmieniając tym samym niekorzystny kształt.

 3. Mam taki mały problem. Chciałabym się dowiedzieć, co mogę zrobić w sytuacji, kiedy w lustrze w przedpokoju odbicie stanowi wieszak z ubraniami? Niestety przewieszenie lustra lub wieszaka jest niemożliwe. Czy jest jakieś remendium, które zneutralizuje to odbicie? Dziękuje

  1. Witaj Gosiu
   Ukryj wieszak za przesuwanymi drzwiami, ubrania wieszaj do szafy, wieszak przewieś obok lustra, a w przedpokoju zaakcentuj te miejsca, na które chcesz, aby zwróciła uwagę osoba wchodząca. Prześlij zdjęcie lub rysunek przedpokoju, zawsze istnieje rozwiązanie.
   Pozdrawiam serdecznie.

 4. Witam.Rok temu pojawił się problem , który został rozwiązany jakiś czas temu wyrokiem sądu. W czerwcu tego roku bardzo pogorszyły się moje relacje z córką. Szukając odpowiedzi na pytanie moją uwagę przykuł pawlacz w przedpokoju. On wisi tuż nad drzwiami. W tym pawlaczu były zdjęcia moje z córką i dokumenty dot.w/w sprawy oraz jakieś stare klamoty i buty.Czy moje rozumowanie jest słuszne , że : wchodząc do domu,już na wejściu „wali mi się na głowę” właśnie to co zbędne , to co zakończone i przydeptywana jestem butami?Oczywiście wszystkie te rzeczy usunęłam,to co zbędne wyrzuciłam.Pawlacza nie mogę usunąć gdyż mieszkanie jest wynajmowane. Co mogę w nim przechowywać?Wisi na północnym – zachodzie. Moja data urodzenia 20.01.1967 . Dziękuję.

  1. Marzenia o szczęściu w domu mają rożne kształty, jednak wszyscy pragniemy w nim być szczęśliwi i prowadzić udane życie. Sztuka harmonijnej aranżacji przestrzeni życiowej (a wiemy, że Natura jest najdoskonalszym wzorem) oparta na szacunku do natury, na założeniu, że szczęście przychodzi, gdy żyjesz w harmonii ze środowiskiem i ze swoim wnętrzem, to drogowskaz na drodze rozwoju .
   Pierwsze wrażenie po wejściu do Twojej przestrzeni jest najważniejsze, a dobre feng shui po prostu widać, słychać i czuć od pierwszego momentu.
   Dom nie jest zagracone, nie ma zakurzonych zbiorów wątpliwej wartości i urody, nie straszą puste pudła, ani sterty starych gazet.
   Miejsca niepopularne takie jak pawlacze (zmora wielu domów) gdzie konstrukcje są najczęściej tak głębokie, że nikt nie pamięta co tam jest. Nie ma w domu miejsc gorszych, czy lepszych, każda część jest tak samo ważna i ma wpływ na nasze życie. Nie musimy być niewolnikami czyjegoś złego smaku.
   Podejdź do każdego miejsca jednakowo uważnie, zobacz co wisi na ścianach, czy są to symbole życia? gdzie stoi Twoje łóżko, itd. Dom to Twoje najbliższe otoczenie, jest Twoją wizytówką, obrazem Twojego sposobu myślenia, wychowania, podświadomych pragnień, to jaki jest wynika z decyzji jaką podjęłaś i podejmujesz w każdej chwili. Ty kształtujesz dom, a dom tworzy Ciebie.
   Życie to proces, nieustający ciąg wydarzeń, które w zależności od sytuacji nazywamy albo sukcesem albo porażką. To Ty jesteś reżyserem, scenarzystą i aktorem w filmie, którym jest Twoje życie, od Ciebie zależy tło codziennych działań.
   Do domu powinnaś wracać z przyjemnością, co czujesz przekraczając próg ze świadomością, że nad głową, jak gilotyna wisi zapchany klamotami pawlacz, cokolwiek byś tam nie upchała?
   Dom z przestrzenią, to marzenie większości Polaków, dlatego warto wziąć się za generalne porządki w każdym zakamarku, co da miejsce na nowe sytuacje. Sprzątaj ze świadomością mocy tego działania. Spójrz na przestrzeń w której mieszkasz z dystansu, czy przypadkiem nie panuje tam zastój, itp.
   Jesteś tu po to, by kreować swoje życie, cały świat zmienia się nieustannie, zmień się i Ty, to czas na zmiany, zacznij od dziś, a życie zacznie zmieniać się na lepsze. Feng shui nie jest jedynym sposobem na szczęście, ale jest sposobem skutecznym i prostym.
   Uzupełnieniem tej odpowiedzi znajdziesz w artykule: http://www.fengshuiity.pl/zmiany-powoduja-zmiany/, a jeśli chodzi o relacje z córką, to jako rodzice mamy dwie możliwości: albo kochać nasze dzieci, albo mieć rację, jeśli wybierzemy to drugie, to do stołu wigilijnego usiądziemy sami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *