Jak wejść w rok WU XU 2018 i trafić w swoje marzenia?

oferta świątecznaCo roku życzymy sobie wszystkiego najlepszego i wielu innych rzeczy również,
z okazji Nowego Roku – to idealny czas, by wejść weń z większą energią, wspaniałymi emocjami i chęcią do działania. Gwiazdka i szał prezentów już za nami, mam nadzieję, że były to dla ciebie wspaniałe święta z górą trafionych prezentów. Czy te prezenty spełniły twoje marzenia? Trafić w gust osoby obdarowywanej nie musi graniczyć z cudem. Ciekawą propozycją na miarę dzisiejszych czasów oraz  skuteczną szansą na sukces w 2018 Roku dla osób, które chcą trafić w swoje marzenia, chcą doświadczać zdrowia, poczuć wewnętrzny spokój i świetnie się czuć w swojej przestrzeni do życia i pracy jest  analiza feng sghui. Noworoczny prezent można, a czasami nawet trzeba zrobić samemu sobie. Noworoczna promocja już przebrzmiała, jednak obdarowywanie się prezentami jest najwspanialsze, materialnymi też, ale i tymi, które zaowocują rewelacyjnymi wynikami w ważnych dla ciebie sferach życia. Najlepsze prezenty to te płynące z głębi serca. Moim zdaniem, nie ma lepszego sposobu na podniesienie poziomu energii niezbędnej do realizacji marzeń.

Twoje otoczenie jest skutkiem tego, co dzieje się w twoim świecie wewnętrznym (umysłowym, emocjonalnym i duchowym) zgodnie z naturalnym prawem: tak jak wewnątrz, tak na zewnątrz. Poprzez „przestrzeń” istnieje możliwość wywoływania i kształtowania postaw człowieka, stanu harmonii i równowagi – to nieustanny napływ energii, a tylko pełen energii możesz cieszyć się życiem, dobrym zdrowiem, powodzeniem i mieć silną osobowość. Jak w przestrzeni tak w umyśle i odwrotnie, bo to energia, która jest w ciągłym ruchu tworzy twoje fizyczne otoczenie i doświadczenie stan radości, szczęścia, manifestację sukcesów. Zaburzenie jej przepływu niesie choroby i wszelkie życiowe niepowodzenia. Twoje ciało pobiera energię z otoczenia, w którym jest zanurzone, ty przekazujesz swoją wewnętrzną energię do świata zewnętrznego. Jesteś odbiornikiem i przekaźnikiem energii, mało kto tak naprawdę wie, jak pracować z energią w przestrzeni i ciele człowieka, dlatego wciąż tak wiele ludzi boryka się z podobnymi problemami. Analiza feng shui, to twój energetyczny dialog z energia twojego otoczenia, to zrozumienie naturalnych praw wszechświata – niezmiennych od tysięcy lat mimo, że nasze otoczenie zmienia się nieustannie, gdyż jest odpowiedzią na energię jaką emanuje konkretny człowiek (nie jakiś tam) a możesz ją zmieniać i uczynić swoim wspaniałym sługą, jeśli zrozumiesz jak działa energia: to co nie widać (feng) tworzy to co widać (shui) – jak w przyrodzie: to co nad ziemią, tworzy to co pod ziemią. To ty jesteś źródłem wszystkiego czego doświadczasz, najczęściej nieświadomie, ponieważ nasza podświadomość porozumiewa się z energią wszechświata bez udziału świadomości i często nieświadomie sam blokujesz jej swobodny przepływ, zarówno przez ciało jak i przestrzeń w której przyszło ci żyć. Możesz to zmienić. Życzę Ci wspaniałego Roku Wu Xu 2018, niech obfituje w marzenia i energię niezbędną do ich realizacji.
I pamiętaj, kiedy coś planujesz, o czymś marzysz, że twoje marzenia i cele powinny być wielkie, bo łatwiej w nie trafić. Jednak samo marzenie nie wystarczy, aby odmienić swoje życie na lepsze, trzeba zmienić sposób myślenia, skupiać się na rozwiązaniach, akceptować porażki (informacje zwrotne) i wyciągać z nich wnioski, także mieć strategię działania, plan, mapę i odpowiednią nawigację, która nie tylko doprowadzi cię krok po kroku do twojego celu, ale – co bardzo ważne, będzie cię informowała o każdej porze dnia i nocy, gdzie jesteś na swojej życiowej drodze. Wiedza i świadomość dokąd zmierzasz jest bardzo ważna, ale jeszcze ważniejsza jest wiedza gdzie się aktualnie znajdujesz bo pozwala czynić korekty kursu, korzystać z nadarzających się okazji, dostrzec szanse i możliwości tam, gdzie nikt się tego nie spodziewa i najważniejsze – nie minąć tego najważniejszego celu w twoim życiu.

Informacje o Henia Ewa Głuszak

konsultant Feng Shui i 4 Filarów Przeznaczenia
Ten wpis został opublikowany w kategorii Feng Shui & Przeznaczenie, Feng Shui w domu, w biznesie, w związku, w życiu, osobiste, Zdrowe Ciało, Umysł, Duch i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>