Jak tworzysz przyjazne otoczenie i zdrowe ciało?

masaż leczniczy„Ludzie najczęściej okłamują sami siebie, innych okłamują raczej wyjątkowo”
Friedrich Nietzsche

Jesteś mistrzem swojego życia i doskonałą cząstką Wszechświata i zawsze masz moc tworzenia swojego otoczenia, zgodnie z twoimi pragnieniami, potrzebami, możliwościami i marzeniami. Świat zewnętrzny, który cię otacza jest odbiciem tego, co nosisz w sercu. Twój wewnętrzny świat projektuje twoją przestrzeń zewnętrzną i odwrotnie, twoje otoczenie kształtuje ciebie, a feng shui pogłębia twoją świadomość przestrzeni.
Twoje otoczenie decyduje o twoich nastrojach, czy podejmowanych przez ciebie działaniach. Przemieszczasz się od wewnątrz na zewnątrz, dlatego staraj się przebywać w radosnej, pięknej przestrzeni, przepełnionej energią tego, czego pragniesz i żeglować przez życie bez oporu, wykorzystując siłę wiatru – feng.
Sam stwarzasz swoje otoczenie i sam możesz je zmieniać, to prawo energii, to moc, którą masz ty. Gdy jej nie wykorzystujesz pojawia się choroba w ciele, czy bałagan w otoczeniu.
Nie walcz więc z materią, ciałem lecz uruchom przepływ energii, którą zablokowałeś w swoim  ciele, czy zatrzymałeś w twoim otoczeniu.  Zacznij od akceptacji tego, co cię otacza, bo „co negujesz, to masz”. Zmiana nie oznacza, że musisz być inny lecz otwarty, bo życie jest tu i teraz i wszystko wokół dąży do równowagi.
Ty potrafisz dokonywać niezwykłych zmian w swoim życiu, a zacząć możesz od swojej fizycznej przestrzeni, a zmiany na poziomie fizycznym, wpłyną na pozytywne zmiany w twoim życiu i jak akupunktura  przywrócą harmonię w otoczeniu, bo to ty powinieneś pokazać energii drogę jaką ma płynąć przez twoją przestrzeń do życia, przez twoje ciało, przez twoje życie. Możesz zacząć od likwidacji napięć w ciele, aby uruchomić w nim przepływ energii , w czym pomoże ci dobry masażysta.
Wykorzystując psychologiczny aspekt przestrzeni – tu możesz zacząć od Darmowego Poradnika Feng Shui     lub kursu: Gdzie osiągać cele?
i zmieniać marzenia w cele, plany i odpowiednio działając je materializować w swoim otoczeniu. Możesz chwytać to, co nieuchwytne i wprowadzać w życie wydobywając siłę, którą masz w sobie pracując z trenerem rozwoju osobistego.
Na moim blogu znajdziesz strategie i techniki w małych porcjach, abyś strawił je szybko w ciągu kilku minut dziennie i uruchomił siłę decyzji, która jest podstawą wszelkich zmian w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *