Gdzie urzeczywistnisz marzenia?

wnętrzeCzy marzyłeś kiedyś o stworzeniu swojego przytulnego zakątka, pokoju, mieszkania, domu? czy w wyobraźni tworzysz takie niezwykłe, pełne energii miejsce, ciepłe, harmonijne, pełne relaksu, piękna. Czy zdarzyło ci się poczuć tę magiczną energię w swoim miejscu do życia, pracy? Twoje środowisko zewnętrzne, twoje otoczenie wykorzystuj do interpretacji twojego wewnętrznego świata. Częste przemeblowanie domu/mieszkania może być początkiem wprowadzania zmian do swojego świata wewnętrznego. Twoja przestrzeń jest obrazem tego co nosisz w sobie,  jest jak ty sam, w swoim otoczeniu materializujesz to czym emanujesz. Jeśli jesteś pełen energii, jesteś w swoim flou, wewnętrzna energia pozwala ci korzystać z twoich talentów i umiejętności. W harmonijnej przestrzeni i umysł masz otwarty, dlatego możesz przejść do działania w świecie zewnętrznym. Tylko pełen energii, którą czerpiesz z dobrego miejsca, przekształcisz swoje marzenia, pragnienia, plany i cele w rzeczywistość, nadając jej najlepszy dla ciebie kształt i kierunek. To wszystko co widzisz wokół siebie, to skutek tego kim jesteś, efekt twoich myśli, uczuć, działań (lub niedziałania) a przyczyna jest nieuchwytna jak feng. Aby coś powstało w świecie materialnym, musi najpierw powstać w sferze logiki i umysłu. Wszystko co robisz zawsze robisz dwa razy.

Raz w swoim umyśle, a drugi raz w realnej rzeczywistości. Myśląc o rozwiązaniu tworzysz mentalnie jego obraz, jeśli nasycisz go pragnieniem, oczekiwaniem i wiarą, pobudzisz stwórczą energię Wszechświata do działania w świecie materialnym – na to masz wpływ. Dostajesz w życiu to, na czym skupiasz uwagę, twoja energia idzie tam, gdzie ją skierujesz, a możesz pracować z nią na różnych poziomach. Dzisiaj człowiek sukcesu musi umieć odbierać informacje niedostępne zmysłom fizycznym i wcale nie jest konieczne, abyś rozumiał te dwa światy z punktu widzenia naukowego, czy filozoficznego. Wystarczy umieć je jedynie wykorzystać i tak zagrać z energią w twojej przestrzeni i ciele, aby jedno i drugie było dla ciebie wsparciem, abyś otrzymywał od życia to, co chcesz ty, to na co tak naprawdę zasługujesz, a twoja przestrzeń niech pracuje dla ciebie. Jak? Jeśli napiszesz w komentarzu z czym masz największy problem , dostosuję do niego najlepsze rozwiązanie.

Informacje o Henia Ewa Głuszak

konsultant Feng Shui i 4 Filarów Przeznaczenia
Ten wpis został opublikowany w kategorii Feng Shui & Przeznaczenie, Feng Shui w domu, w biznesie, w związku, w życiu, osobiste i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>