O mnie

Henryka Ewa Głuszak – konsultant roku 2010. Ekspert feng shui, trener rozwoju osobistego, coach.

Moją pasją jest człowiek, jego przestrzeń oraz rozwój osobisty.  Uwielbiam pomagać ludziom czuć się wspaniale w ich miejscu do życia, pracy i stawać się świadomymi, że zdrowie jest wynikiem harmonii człowieka jako całości: tej części widzialnej jaką jest  jego otoczenie i ciało oraz tej niewidzialnej, nieuchwytnej jak wiatr tworzącej to wszystko, co go otacza. Moje 30 letnie doświadczenie w pracy z ciałem, energią człowieka i jego otoczenia oraz szeroka wiedza, nieustannie poszerzana podczas szkoleń, kursów, warsztatów, studiów podyplomowych z zakresu psychologii przestrzeni, rozwoju osobistego, coachingu, czyni mnie skutecznym ekspertem w rozwiązywaniu ludzkich problemów.  Gdy połączyłam moją pasję z tym z czym lubię pracować,  moją misją stała się pomoc człowiekowi zarządzać energią w jego otoczeniu i w nim samym, uruchamiając jego siłę, zasoby, możliwości – energię do działania, bo tylko, gdy energia płynie człowiek może rosnąć (poszerzając swoją strefę  komfortu) i realizować swój potencjał i kształtować swoje otoczenie, swoje przeznaczenie, na swoich warunkach: w zgodzie ze swoimi marzeniami, pragnieniami, celami, według swojego planu. W mojej pracy najpiękniejsze jest to, że każdy człowiek jest inny, każdego co innego motywuje, każdy w co innego wierzy, ma inne przekonania, inne wartości, sposób myślenia, a tym samym inaczej kształtuje swoje otoczenie widząc świat przez własne filtry, które nie są rzeczywistością. To wymaga użycia różnych narządzi rozwiązujących jego problem i to jest niesamowite! Jak mogę Ci pomóc?

Jako ekspert Akademii Feng Shui we Wrocławiu Nr licencji 0148/1/2008 oraz praktyk i członek Stowarzyszenia Studium Psychologii Przestrzeni we Wrocławiu jedynej takiej szkoły w Europie, która weryfikuje prace i organizuje staże prowadzone przez wybitnych specjalistów z tej dziedziny, pomogę ci tak pokierować energią w twoim miejscu do życia i pracy, aby to miejsce pracowało z korzyścią dla ciebie, twoich
bliskich, czy współpracowników.

A jeśli chcesz odkryć swój potencjał, swój cel i go osiągnąć, rozwiązać problem, z którym się zmagasz, chcesz kreować swoje życie tak, abyś osiągał sukcesy w życiu zawodowym i poczucie spełnienia w życiu osobistym, abyś sięgał po to, co chcesz ty, na co tak naprawdę zasługujesz, pomogę ci jako coach na sesji indywidualnej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *