Darmowy poradnik o tworzeniu wspierającego Cię otoczenia

Bezpłatny Poradnik Feng ShuiTen wyjątkowy PORADNIK napisałam dla ciebie, abyś nim zamówisz ekspertyzę twojej przestrzeni, poczuł własny rytm, z rytmem Natury, poczuł  przepływ energii między tym, co widzisz, słyszysz w twoim otoczeniu, a tym, co czujesz wewnętrznie.
Poradnik jest niewielki, ponieważ cenię twój i mój czas, ale za to szalenie skuteczny, jeśli wykorzystasz zawartą w nim wiedzę w działaniu (ren chi) i przejdziesz przez krótki proces tworzenia przyjaznej dla ciebie przestrzeni.
Tak jak w głowie, tak w otoczeniu i odwrotnie, twój świat wewnętrzny widać, słychać i czuć w twoim otoczeniu, bo każdy z nas, ma ciągle tę samą moc tworzenia własnego otoczenia i zawsze wokół ciebie materializuje się to, co twój wewnętrzny stan, posługując się materią jak plasteliną, tworzy. Podzieliłam go na 10 rozdziałów, abyś przez kolejne dziesięć dni, inwestując zaledwie kilka minut dziennie na własną aranżację, mógł odzyskać twój rytm  z sobą samym, tak jak ty chcesz i świetnie się przy tym bawił.
Pobierz poradnik za darmo wypełniając formularz na stronie  Kontakt i spójrz w nowy fascynujący sposób na to, co cię otacza, a szkoła form, czy feng shui osobiste, nie będą dla ciebie tajemnicą.
Przeczytaj i zapytaj jeśli coś wydaje ci się niezrozumiałe, skomentuj, podziel się opinią.
Dowiesz się sporo o sobie, dokonasz wstępnej oceny swojej przestrzeni do życia i zdecydujesz o ZMIANACH. Ekspertyza feng shui może być kolejnym krokiem, w kreowaniu coraz lepszego, wspanialszego życia dla ciebie – tak jak twoje ciało jest świątynią dla duszy, tak twoja przestrzeń jest świątynią dla ciebie. Spójrz na nią z innej perspektywy, zobacz, posłuchaj, poczuj, co mówi ci o tobie i do dzieła, jesteś ekspertem swojego życia, tu ty masz los.

 

 

Informacje o Henia Ewa Głuszak

konsultant Feng Shui i 4 Filarów Przeznaczenia
Ten wpis został opublikowany w kategorii Feng Shui & Przeznaczenie, Feng Shui w domu, w biznesie, w związku, w życiu, osobiste, Zdrowe Ciało, Umysł, Duch i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Darmowy poradnik o tworzeniu wspierającego Cię otoczenia

  1. Wreszcie ktoś pisze na temat, a nie próbuje i w efekcie się błąka nie wiadomo gdzie.

    Poproszę o więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>