Ty w oryginalnym zestawieniu

Analiza twojego energetycznego modelu życia pozwoli ci działać w odpowiednim miejscu i czasie – W ŻYCIU NIE MA PRZYPADKÓW, SĄ TYLKO KONSEKWENCJE NASZYCH DZIAŁAŃ!

W systemie tym jak człowiek jawi się jako wypadkowa ośmiu żywiołów, w zawsze oryginalnym ustawieniu i ze wszystkimi zależnościami z tego wynikającymi:

GODZINA      DZIEŃ                        MIESIĄC              ROK
syn                   OSOBOWOŚĆ       ojciec                      dziadek
córka                małżonek                   matka                     babcia

Sprawdziłam wiele systemów i wiem z praktyki, że Cztery Filary Przeznaczenia, to najdokładniejszy  systemem odczytywania losu, wystarczy tylko umieć zinterpretować Cztery Filary.
Na ośmiu pozycjach znajduje się osiem żywiołów, z których każda ma przypisane odpowiednie znaczenie.
Przede wszystkim łatwo jest ocenić, czego Ci brakuje ( którego z żywiołów, a może jeden lub dwa występują w nadmiarze)  widać, czy żywioły wzajemnie się tworzą, czy występują przeciwko sobie – co wynika z ogólnych zasad jakimi rządzą się żywioły.
Możliwości interpretacji drzemiących w tym systemie są nieograniczone, a te wszelkie zależności ustala się w stosunku do Niebiańskiego Pnia DNIA urodzenia, czyli do tego żywiołu, który tu w tabeli oznaczyłam jako OSOBOWOŚĆ, a siedem pozostałych znaków określa status, zdrowie, bogactwo, charakter, temperament, powiązania rodzinne i
wrodzony potencjał osoby analizowanej.
Gdy już znam wrodzony charakter i potencjał danej osoby, zabieram się do czytania jej losu za pomocą zestawienia zwanego SZCZĘŚCIEM które występuje również w postaci Niebiańskich Pni i Ziemskich Konarów.
Każdy z nas dorastając podlega wpływom przemian, które wchodzą w różne układy z naszą wrodzoną osobowością.
Różne konfiguracje tych układów, to dobre lub złe chwile w życiu.
Dzięki temu spojrzeniu na człowieka poznasz żywioł swojej osobowości i znajdziesz
możliwości poznania siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>