Czym jest szczęście – co to jest fart?

Znasz z pewnością osoby szczęśliwe i pechowe i każdy z nas doświadcza w życiu szczęścia
i pecha – możesz to określić „raz na wozie, raz pod wozem” wszystko pojawia się w określonym czasie. Czym więc jest SZCZĘŚCIE, co to jest fart?
Według naszego słownika, to pomyślne okoliczności, powodzenie, … .
Starożytni mędrcy udowodnili, że te pomyślne okoliczności, to układ energii z której się składasz. Szczęścia nie zobaczysz i nie doświadczysz zmysłami fizycznymi, choć jest faktem i ten fakt można udowodnić, a jest on funkcją czasu zależną od praw Natury.
Gdyby szczęście było przypadkiem, nie istniałyby prawa Natury, a Wszechświat byłby w stanie chaosu. Dzień urodzenia zapisany w formie Czterech Filarów Przeznaczenia ukazuje, że życie wyłania się z mieszaniny pięciu odmian energii, splecionych w ludzką formę którą jesteś, że pierwszy wdech w tym wymiarze, zdeterminował Twój los.
Twoje Cztery Filary Przeznaczenia pomogą Ci zrozumieć siebie i realizować Twoje cele, gdyż widząc swoją siłę i słabości oraz swoje okresy fartu, masz drogowskazy w planowaniu najlepszego momentu do osiągania celów.
Ale Cztery Filary nie determinują poziomu Twoich osiągnięć, bo poza przeznaczeniem masz jeszcze wolną wolę i feng shui.
Za pomocą feng shui można zredukować nieszczęście, a nawet osiągnąć sukces, pomimo wszystko. O wolnej woli poczytasz w kolejnych artykułach na stronie 4 FP.
Twoje Cztery Filary Przeznaczenia lub inaczej: energia, którą jesteś, którą zaczerpnąłeś wraz z  pierwszym wdechem w chwili zetknięcia się z tym wymiarem fizycznym, determinuje Twój los oraz określa dobre (na wozie) i mniej pomyślne (gdy jesteś trochę pod kreską) okresy Twojego życia.
Fart – to jednostki czasu tradycyjnie ujmowane w okresy dziesięcioletnie i można go przewidzieć (czas przychodzi i odchodzi cyklicznie jak pory roku) to elementy składowe czasu tworzą warunki pomyślne lub nie: gdy w dziesięcioletnim okresie fartu są żywioły pomyślne, to okres ten powinien okazać się szczęśliwym, gdyż cykliczne zmiany energetyczne, wywierają wpływ na tę mieszaninę pięciu elementów w Twoim życiu i ciele.
Fart lub ścieżka życia, to wszystkie pozostałe filary poza wykresem urodzeniowym: dziesięcioletnie okresy, pięcioletnie, roczne, czy miesięczne. To wpływy energetyczne działające na Ciebie w określonym czasie, które pokazują, co jest przed Tobą na Twojej życiowej drodze, dzięki czemu w sprzyjających okresach możesz sięgać po to, co dobrego zsyła Ci los, wybrać najlepszy moment na podjęcie ważnych decyzji lub poznać zagrożenie zdrowia, czy okres, w którym zetkniesz się z mniej pomyślną dla Ciebie energią i uzyskać podpowiedź jak sobie z nimi radzić – to wszystko jest w Twoich Czterech Filarach Przeznaczenia. Zobacz poniżej przepływ energii:
relacje między Czterema Filarami mężczyzny typu: silna Ziemia jin:

Scan0001a jego filarami fartu – jego szczęściem :

fartukazują potencjalne osiągnięcia lub upadki.
To filary fartu mężczyzny (bliźniacy) typu „silna Ziemia jin” których przeznaczeniem jest władza, jeden może być Prezydentem, drugi tylko politykiem, ale obaj mają problemy z władzą i z małżeństwem: jeden, gdy los niesie mu bogactwo (dla mężczyzny, to także kobieta) ożenił się, gdy uaktywnił mu się „kwiat romansu” – choć partnerki obok w wykresie nie widać, drugi poszedł za typowym bogactwem, czyli wybrał pieniądze.
W roku 2010 +M/+D kiedy był w filarze fartu z dominacją +W ( +D/+W) która karmiła silne Drzewo, a taki nadmiar + D z łatwością rozsadzi korzeniami -Z, dlaczego tak się nie stało w przypadku tego mężczyzny?
Czynnikiem decydującym jest tu wpływ otoczenia – ich feng shui oraz ich wolna wola, które odegrały ważną rolę w osiągnięciach każdego z nich.
Zawsze masz wybór: działasz, aby omijać przeszkody na swojej życiowej drodze w niepomyślnym czasie lub sięgasz po sukces we właściwym np. mężczyzna jest obecnie w sprzyjającym mu okresie fartu -W/-W i może osiągać swój cel – chęć wzbogacenia sie, co będzie robił w sposób, który nie jest normą, a obecny rok +O/+M pokazuje mu….. .
Znając swoje 4 FP działasz w odpowiednim czasie we właściwy sposób i nie tracisz energii, która jest Twoim życiem.
Los jest zdeterminowany już w chwili urodzenia, ale sposób poruszania się po drodze życia jest domeną wolnej woli, możesz więc zminimalizować skutki niepowodzeń, a w pomyślnym dla Ciebie okresie, brać z życia to, co najlepsze dla Ciebie.
W kolejnym artykule odpowiem na pytanie czytelniczki:
Co zrobić, gdy pojawiła się choroba i przeznaczenie sie wypełnia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *