Czym jest człowiek?

Cztery Filary Przeznaczenia to system obliczania i analizowania danych wyjściowych każdego człowieka.  Co to jest Przeznaczenie mniej więcej wiesz (jeśli nie, też poczytasz na tej stronie). Teraz zajmę się wyjaśnieniem „Cztery Filary” na jakich opiera się życie każdego.

Pierwszy filar to rok uroczenia, drugi – miesiąc urodzenia, trzeci – dzień urodzenia (Dzień Mistrza) OSOBOWOŚĆ, a czwarty – godzina urodzenia. Na każdy zaś filar składają się dwie wartości przedstawiane żywiołami: górny znak to Niebiański Pień, dolny Ziemski Konar:

Wykres-4-FP-1024x165Ten wykres obrazuje sposób w jakim zapisuje się wszystkie osiem danych człowieka:
tu osoba o charakterze silnego Metalu – Geng + M urodzona 14.07.1969 o godzinie 12.30.
Zatem w momencie narodzin zyskuje Cztery Niebiańskie Pnie i Cztery Ziemskie Konary, które u każdego są niepowtarzalne i tylko jego.

Niebiańskie-Pnie-i-Ziemskie-KonaryW Czterech Filarach Przeznaczenia wyróżnia się dziesięć Niebiańskich Pni, na które składa się Pięć Żywiołów (Drzewo, Ogień, Ziemia, Metal i Woda) w charakterze yin lub yang – wpływ Nieba (Czas) oraz dwanaście Ziemskich Konarów w skład, których wchodzą wszystkie zwierzęta zodiaku (Szczur, Bawół, Tygrys, Zając, Smok, Wąż, Koń, Koza, Małpa, Kogut, Pies, Świnia) w naturalnych dla nich żywiołach i charakterystyce yin-yang, czyli wpływ Ziemi (Przestrzeń).

Dla każdego człowieka można opracować podobnego rodzaju wykres urodzeniowy, który powie niemal wszystko o jego przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Znając osiem wyjściowych danych dowolnej osoby, można przewidzieć jej szczęśliwe i pechowe dziesięciolecia, zdolności, predyspozycje zawodowe, podatność na niektóre choroby, stan ciała, umysłu i ducha oraz wiele innych ważnych i mniej ważnych cech. Sama interpretacja wykresu jest bardzo złożona, ale drzemią w niej wielkie możliwości.
Zestawiając dwie pary ośmiu danych narzeczonych można dokładnie określić rodzaj ich związku, rokowania na przyszłość. Czy trzeba czegoś więcej?

W kolejnym artykule: Osiem znaków lub Cztery Filary Przeznaczenia poczytasz więcej na temat ośmiu znaków.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *