CZTERY FILARY PRZEZNACZENIA

Cztery Filary Przeznaczenia to jeden z trzech elementów odczytywania losu: pierwszy stanowi feng shui, czyli wpływ środowiska (widzialnego i niewidzialnego) na życie ludzkie, trzeci zaś – wyrocznia I Cing, która służy do zadawania losowi konkretnych pytań dotyczących przyszłości. Cztery Filary Przeznaczenia to niezawodna metoda przepowiadania przyszłości całej ludzkości, poszczególnych społeczeństw i każdego człowieka. To niezwykle potężny i skuteczny system obliczania i interpretacji Twoich danych wyjściowych, metoda obliczania i analizy energii, którą jesteś – energii z której się składa Twoje ciało i życie.

To najdokładniejszy system odczytywania losu, wystarczy tylko zinterpretować cztery elementy daty urodzenia: rok, miesiąc, dzień i godzinę. Zapisując te osiem znaków ekspert jest w stanie odczytać z wysokim stopniem dokładności charakter osoby, jej zachowanie, związki rodzinne i społeczne, wrodzony potencjał i osiągnięcia, a także aspekty fizyczne, zdrowotne i wiele innych. Z wykresu 4 FP można  wyszczególnić dalsze filary fartu – szczęścia, które pozwolą prześledzić przebieg losu w czasie. Dlatego po zapisaniu Twojej daty urodzenia w formie 4 FP ekspert może dokładnie odczytać Twoje cechy, poglądy, przeszłość – tak jakby czytał z otwartej książki.

Potrafi także odczytać potencjalne osiągnięcia i niepowodzenia, sprawy małżeńskie itd.. Jeszcze nikt nie dotarł do granicy możliwości tej tajemniczej techniki. Każdy z tych elementów zapisany jest w postaci pary  znaków, a każda z tych par, to jeden filar. Korzenie Czterech Filarów Przeznaczenia wyrosły na gruncie chińskiej filozofii I Cing (Księga Przemian, Księga Mądrości), tai-chi (wszechświat), jin-jang (element żeński
i męski) i teorii pięciu przemian, które stanowią podstawę cyklu tworzenia, trwania i przemian. Filary są niezmienne, prawdziwe, uniwersalne, nadane Ci przez Naturę raz na całe życie w momencie urodzenia, panują nad całym Twoim życiem od chwili narodzin, aż do śmierci.

Jak badam te pary znaków w celu odczytania Twojego szczęścia?
Twój DZIEŃ URODZIN charakteryzuje Cię jako OSOBOWOŚĆ, a siedem pozostałych znaków określa Twój status, zdrowie, bogactwo, charakter, temperament, powiązania rodzinne i wrodzony potencjał. Gdy człowiek dorasta działają nań przemiany, wchodząc w różne układy z jego wrodzona osobowością. Różne konfiguracje tych układów, to złe lub dobre chwile życia. Jako, że wszystko się przenika i wspólnie dąży do harmonii i równowagi, to zakłócenie tej równowagi skutkuje niepowodzeniami i obniża jakość życia.

Jak myślisz, co jest najważniejsze i niezmienne w życiu człowieka?

Z pewnością nie przynależność narodowa, klasa społeczna, wykształcenie, czy jakikolwiek inny status lub zmienna wartość. Zdaniem starożytnych mędrców niezmienne, najważniejsze dla całego życia człowieka jest płeć i wartości jakie zyskuje w momencie narodzin, czy jak wolisz, wartości od jakich zaczyna życie tu na Ziemi – jakie przeznaczenie zaczerpnął wraz z pierwszym oddechem w momencie urodzenia.
Każdy człowiek w odmiennym momencie energetycznym Ziemi zaczyna swój rozwój i właśnie to najbardziej odróżnia go od innych i może dysponować takim, a nie innym życiem. Zatem, aby stać się „panem życia i śmierci” należy poznać swoje dane wyjściowe, swój prawdziwy skarb – poddać analizie swoje Cztery Filary Przeznaczenia. Dokładniejsze wyjaśnienie „Cztery Filary” na jakich opiera się życie każdego z nas znajdziesz w artykule: Czym jest Człowiek?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *