Gdzie i jak realizować cele?

OKŁADKA Gdzie i jak realizować cele_„Zobaczyć znaczy uwierzyć,
odczuć znaczy poznać prawdę”

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się co takiego powoduje, że jedni osiągają swoje cele, a inni zapominają o kierunku swoich działań bardzo szybko?
Każdy człowiek jest inny i niepowtarzalny, ale w każdym żywym ciele i jego otoczeniu, energia powinna płynąć  jak nurt rzeki,  jeśli chcesz być zdrowy i materializować swoje pragnienia, marzenia, realizować swoje cele w najważniejszych dla ciebie sferach życia. Tak jak w ciele powstają napięcia, w przypadku zablokowania przepływu energii, tak w twojej przestrzeni zablokowanie jej przepływu, ma wpływ na jakość twojego życia, co manifestuje się w poszczególnych jego sferach. Istnieje bowiem związek między charakterem, światopoglądem człowieka, a miejscem jego przebywania, między tobą a twoim otoczeniem: tym widzialnym i tą strefą, która materią nie jest, ale ją tworzy. Podświadomość bowiem komunikuje się z otoczeniem bez udziału świadomości.
Co sprawia, że harmonizujesz ze swoją przestrzenią? Czego uczy cię chaos  w twojej życiowej przestrzeni? Co dobrego możesz się dowiedzieć o sobie, analizując swoją przestrzeń? Pomyśl, skoro świat jest dualistyczny, a wszystko ma dwie strony: jak wdech i wydech, jak noc i dzień, jak orzeł i reszka, czy yin i yang, to dokładnie, tak samo jest wewnątrz jak na zewnątrz, między tobą, a otoczeniem w którym żyjesz. Gdy to odkryjesz, zaczyna się zmiana twojej postawy życiowej, a za nią idzie twoje działanie pozwalające dostrzec ci i wykorzystać wiele możliwości. Sprawdź to w praktyce, bowiem dostajesz zawsze to co chcesz tylko, gdy coś robisz w tym kierunku.
Jak to zrobić? Ci którzy realizują swoje cele postępują według planu zarządzając energią, tak by pracowała nad twoimi celami. Umiejętność takiego budowania celów, dzięki której będziesz je skutecznie osiągał poznasz w moim kursie: Gdzie i jak realizować swoje cele? Prawa Natury, tak jak nasze pragnienia, nasze marzenia,  są niezmienne od tysięcy lat, przecież  każdy z nas, chce kochać, być kochanym, szczęśliwym, zdrowym, bogatym …. , dlaczego więc nie zawsze te pragnienia materializują się w naszym otoczeniu? Nasz system nerwowy nie jest fikcją, jest częścią naszego fizycznego ciała i fizycznego otoczenia, w którym to ciało jest zanurzone, a nasz umysł istnieje i w nas i w przestrzeni. Lekceważenie tego powiązania: umysł – ciało jest krótkotrwałe, przecież nietrudno dostrzec, że na każdy początek i rozwój choroby, czy życiowych niepowodzeń ma wpływ rozpacz, żal, zniechęcenie, czy zły wpływ otoczenia.
A uzdrowicielski wpływ zadowolenia, zaufania, spokoju ducha, harmonia ciała i umysłu, był znany już kilka tysięcy lat temu. Jesteś połączony z otoczeniem i możesz realizować swoje marzenia, cele, plany, czy korzystnie wpływać na innych tylko, gdy jesteś w harmonii, gdy energia płynie! Jeśli coś ci się nie udaje, zaczynasz chorować itd. to znaczy, że zużywasz mnóstwo energii broniąc się przed negatywnym wpływem twojego środowiska i na nic innego już jej nie starcza. Energia jest tym czynnikiem, który łączy cię z Wszechświatem, znajduje się w atmosferze i poza nią, w Ziemi i w twoim ciele – masz swoją indywidualną energię, która wpływa na ciało i umysł, a lekceważenie tego powiązania: umysł – ciało jest krótkotrwałe, przecież nietrudno dostrzec, że na każdy początek i rozwój choroby, czy życiowych niepowodzeń ma wpływ rozpacz, żal, zniechęcenie, czy zła aranżacja przestrzeni życiowej. A uzdrowicielski wpływ zadowolenia, zaufania, wewnętrznego spokoju –  gdy ciało harmonizuje z tym co je otacza był znany już kilka tysięcy lat temu.  Człowiek, to nie tylko ciało, mózg i świadomość dotyczące świata zewnętrznego (skutek -shui) ale emocje, uczucia, pragnienia i podświadomość (przyczyna – feng) a ty możesz manipulować energią w tych sferach twojego życia, które chcesz doskonalić w czym pomoże ci kurs, który odmieni twoje życie: GDZIE OSIĄGAĆ CELE? Poczuj, usłysz, zobacz co Wszechświat  do ciebie mówi poprzez twoją przestrzeń, wtedy to co cię otacza i to, co się wydarza  nigdy cię nie zaskoczy, bo zrozumiesz, dlaczego to się wydarza i możesz zmieniać to, z czym ci niewygodnie odpowiednio zarządzając energią w twoim otoczeniu tak, aby była dla ciebie wsparciem i pracowała z korzyścią dla ciebie, bo tylko przestrzeń pełna energii pozwoli osiągać twoje cele. Każdy może osiągnąć sukces, ale bez energii tego nie zrobi, to nie technika działania, lecz poziom energii decyduje o sukcesie. Sprawdź, ten KURS odmieni twoje życie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *