Co ma wspólnego żywienie, ruch, umysł i feng shui?

warzywa od KrólaW dążeniu do osiągnięcia najlepszego z możliwych sposobów przystosowania do środowiska w którym żyjesz, ty sam odgrywasz ważną i aktywną rolę, bo sam jesteś odpowiedzialny za utrzymanie swojego zdrowia oraz w znacznej mierze za powrót do zdrowia, gdy twój organizm został wytrącony z równowagi.
A tę równowagę możesz osiągnąć poprzez  żywienie, aktywność ruchową (choćby Tai Chi, czy kilka ruchów przed telewizorem ) i tego co dotyczy umysłu (jak I Cing, czy kontrola nad emocjami) a także aranżację przestrzeniFeng Shui (nie tylko to, co filtrujesz zmysłami fizycznymi).

Wszystko to stanowi nierozerwalną całość, dzięki której możemy mówić o szczęściu, zdrowiu i pełni życia. Żadna z tych dziedzin nie może być rozpatrywana oddzielnie, są ze sobą powiązane i stanowią jeden pejzaż (jak fragmenty w układance puzzli) pasują do siebie, gdyż łączy je postać człowieka, który w swojej naturze stanowi jedność: ciało, umysł i duch, to przejaw jednej esencji.
Każda myśl, gest, napięcie mięśniowe, uczucie, burczenie w brzuchu, choroba wszystko jest istotne.
Możesz siebie poznać i zrozumieć w tych wszystkich wymiarach, bo im więcej wiesz o
sobie, tym bardziej jesteś niezależny w określaniu swojego życia.
Żywienie – zwiększony poziom energii, który płynie z przestrzegania diety wolnej od chemii, to bardzo cenny dar, który w przyszłości bardzo się opłaci, dlatego u
ważam, że warto wskazywać takie wyjątkowe miejsca w Szczecinie.
gdzie celem jest dostarczanie ludziom zdrowych, energetycznych produktów spożywczych, a misją czynienie ludzi szczęśliwszymi, radośniejszymi,  a przede wszystkim zdrowszymi. Tu poznasz to, co dobre z całego kraju, gdyż te  produkty ekologiczne powstają na bazie większej ilości energii miłości, wzrastając na małych fermach i uprawach.
J
eśli chcesz być zdrowy, sprawdź i kup przynajmniej jeden produkt ekologiczny, a z pewnością znajdziesz tutaj coś wyjątkowego, zrób to dla siebie i dla natury.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *