Chcesz tworzyć przestrzeń pełną energii?

Witam Cię serdecznie.

Czy odczułeś kiedykolwiek lub zastanawiałeś się nad  związkiem między losem i życiem człowieka, a miejscem jego przebywania w określonym środowisku? Nasze życie opiera się na energii, są rzeczy, które dodają energii i takie, które ją odbierają, nic więcej! Życie i przeznaczenie ściśle związane jest z funkcjonowaniem wszechświata, tym czynnikiem, który łączy człowieka z wszechświatem, a bez którego nie ma życia, jest ENERGIA, z którą możesz pracować na różnych poziomach.

Bloga stworzyłam dla ciebie, abyś czynił miejsce w którym mieszkasz, pracujesz, przebywasz szczęśliwym dla ciebie i twoich bliskich. Dlaczego?  Bo  moją pasją jest CZŁOWIEK jego PRZESTRZEŃ i ROZWÓJ osobisty, a moją misją jest pomoc ludziom tworzyć przyjazne, wspierające ich otoczenie i najpiękniejszą wersję siebie, prowadząc ich do szczęścia poprzez rozwój osobisty. Uwielbiam pomagać ludziom czuć się wspaniale w ich otoczeniu, uświadamiając sobie, że zdrowie jest wynikiem harmonii ciała ducha i umysłu. Moje 15 letnie doświadczenie w pracy z energią w przestrzeni, 30 letnie w pracy z energią w ciele człowieka oraz szeroka wiedza – nieustannie poszerzana podczas szkoleń i warsztatów z zakresu psychologii przestrzeni, rozwoju osobistego, coachingu, aby jak najlepiej pomagać innym w stawaniu się ich najlepszą wersją – najpiękniejszym sobą.

Wiem jak to robić na poziomie przyczyny, w mim życiu doświadczyłam wielu trudnych chwil, z którymi sobie poradziłam, podniosłam się i idę dalej w kierunku moich marzeń, celów, sukcesów. Ty wielu problemów możesz uniknąć,  uruchamiając swoją wewnętrzną, moc, odwagę, aby spełniać swoje marzenia, realizować swoje cele. Daje mi ogromną satysfakcję, kiedy widzę jak ludzie sięgają po swoje marzenia, po sukces, podejmują działania, które wnoszą nową wartość do ich życia i dokonują pozytywnych zmian na poziomie przyczyny. Uważam, że jedno z najważniejszych zadań jakie mamy tu na ziemi, to rozwój siebie i kształtowanie swojego otoczenia, swojego przeznaczenia w zgodzie z naszymi marzeniami, pragnieniami, celami, aby przeżywać nasze życie na swoich warunkach. Nasze otoczenie rezonuje z naszym wnętrzem: jak wewnątrz, tak na zewnątrz. To ty ustalasz swój sposób na życie i aktywnie nadajesz mu kształt i kierunek. To ty w swojej przestrzeni możesz pokazać energii drogę jak ma ją zasilać, pracować z korzyścią dla ciebie.

Jako ekspert klasycznego feng shui, pomogę ci poczuć się komfortowo w twoim miejscu do życia i pracy, poczuć to wsparcie w osiąganiu twoich celów – w każdej z dziedzin twojego życia. Twoja przestrzeń, to twoja codzienna rzeczywistość, z którą jesteś powiązany i w której  masz swój udział. Feng shui nie istnieje bez ciebie, to ty je uruchamiasz, a to więcej niż sztuka harmonizowania, czy kształtowania przestrzeni. To cała filozofia u podstaw, której leży przekonanie, że wszystko jest ENERGIĄ – TY TAKŻE. Wszystko żyje, emanuje, rośnie, rozwija się, jeśli  energia płynie lub zwija się i umiera, jeśli jej przepływ jest zablokowany.

Podstawą tej sztuki i nauki jest  wiedza wypływająca z mądrości Natury, z obserwacji przyrody, szacunku wobec niej, z wzajemnych relacji i zależności człowieka, i praw Natury niezmiennie działających od tysięcy lat. Twój los, to żywy energetyczny twór, pokazujący jak to, co niewidzialne zmysłami fizycznymi,  nieuchwytne jak wiatr -feng, manifestuje się w twoim ciele i twoim otoczeniu fizycznym -shui jest skutkiem tworzy ciebie i to wszystko, co cię otacza. Feng jest przyczyną, twoimi myślami, uczuciami, pragnieniami, emocjami. Starożytny mędrzec powiedziałby, jest obrazem tego jak energię Nieba (Tien) i energię Ziemi (Ti) połączyłeś w sobie (Ren). A terapeuta NLP-owski, że twoja wewnętrzna mapa postrzegania świata i tego co cię otacza, to nie terytorium – to nie rzeczywisty świat. Wszystko bowiem, co nas spotyka zaczyna się w umyśle jako przyczyna i manifestuje w życiu, otoczeniu, ciele jako skutek w postaci problemów, wyzwań w życiu, czy napięć lub choroby w ciele. Nie ma zatem możliwości rozwoju, sukcesu, poczucia szczęścia, udanego związku, czy powodzenia w biznesie, ignorując psychologiczny aspekt przestrzeni: materialnej i mentalnej. Dostajesz w życiu to, na czym skupiasz uwagę, twoja energia idzie tam, gdzie ją skierujesz lub na czym się koncentrujesz, to rośnie.

Lekturę bloga możesz zacząć od artykułu: „FENG rozprasza, a SHUI gromadzi ENERGIĘ z korzyścią dla CIEBIE” z którego dowiesz się jak pokazać ENERGII drogę przepływu przez twoje mieszkanie, dom, firmę, aby twoja przestrzeń dawała ci wsparcie i pomagała realizować twoje marzenia, cele, plany. Szczęśliwy dom, to dom zbudowany według feng shui, zawsze ma wyższą cenę rynkową, gdybyś kiedykolwiek zechcesz go sprzedać. To właśnie ludzie biznesu, pozornie sztywni i konkretni, najszybciej dostrzegli korzyści jakie może przynieść zastosowanie sztuki  i nauki feng shui w ich interesach, twierdząc, że są zbyt praktyczni, aby lekceważyć, coś, co istnieje od tysięcy lat szczególnie, gdy firmy ze wschodu stanowią poważną konkurencję.

Na moim blogu będę dzieliła się z tobą nie tylko moją wiedzą na temat sztuki, nauki, praktyki feng shui. Jeśli zechcesz odkryć swój potencjał, możliwości, zasoby, które masz w sobie, abyś mógł kształtować swoje przeznaczenie, wykorzystując okazje jakie stwarza ci twoja podświadomość na twojej życiowej drodze oraz wznieść się ponad przeszkodami na niej pomogę ci konsultując twój energetyczny model życia – twoje  Cztery Filary Przeznaczenia. Jeśli chcesz rozpocząć nowy start w życiu lub zmienić kierunek na swojej życiowej drodze, czy choćby ulepszyć tę sferę życia, w której masz deficyt lub chcesz wiedzieć, które miejsce wybrać na działalność i  jak wykreować tę przestrzeń, aby przyciągała najwięcej klientów? znajdziesz tu  inspirację, co pomoże ci sięgać po swoje marzenia, realizować twoje cele i zrozumieć w jaki sposób, te wszystkie systemy (feng shui, I Cing, 4 FP czy Life Coaching splatają się w jedną całość. Znajdziesz tu artykuły, które będą odpowiedzią na twoje pytania, w zależności od tego, czego ty potrzebujesz – najróżniejsze, ale ważne dla ciebie!

Zanim skorzystasz z mojej pomocy aranżując twoją życiową przestrzeń: mieszkanie, dom, biuro, firmę… a masz pytania lub zechcesz pozostawić komentarz, czy napisać o tym, o czym chciałbyś tu poczytać, o swoich sugestiach, zrób to w komentarzu poniżej.

Ci, którzy cenią swój czas i pieniądze i nie chcą tracić go na własne eksperymenty z energią mogą zamówić profesjonalną:

  • ANALIZĘ FENG SHUI swojej przestrzeni życiowej, czy biznesowej, która pokaże ci jak być panem swojego otoczenia, a energię uczynić twoim wspaniałym sługą,
  • konsultację Czterech Filarów Przeznaczenia  twój energetyczny model życia, twoje talenty, zasoby, twój potencjał, możliwości, okazje na twojej życiowej drodze oraz jak ominąć lub wznieść się ponad przeszkodami na niej.
  • Jeśli wolisz skorzystać z  Coachingu indywidualnego z obszaru Life Coaching.

Masz wszystko czego potrzebujesz, by skutecznie działać, ale czasami nie wiesz, że to masz lub jak z tego skorzystać, jak działać w sposób właściwy, w odpowiednim miejscu i czasie i wziąć odpowiedzialność za swoje życie.

Miłej lektury
Henryka Ewa Głuszak
Twój ekspert od przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *