Darmowy poradnik Feng Shui

Bezpłatny Poradnik Feng ShuiTen wyjątkowy PORADNIK napisałam dla ciebie, abyś nim zamówisz ekspertyzę twojej przestrzeni, poczuł własny rytm, z rytmem natury, abyś poczuł  przepływ energii między tym, co widzisz, słyszysz w twoim otoczeniu, a tym, co czujesz wewnętrznie. Poradnik jest niewielki, ponieważ cenię twój i mój czas, ale za to szalenie skuteczny, jeśli wykorzystasz zawartą w nim wiedzę w działaniu (ren chi) i przejdziesz przez krótki proces tworzenia przyjaznej dla ciebie przestrzeni. Tak jak w umyśle, tak w otoczeniu i odwrotnie: twój świat wewnętrzny widać, słychać i czuć w twoim otoczeniu, bo każdy z nas, ma ciągle tę samą moc tworzenia własnego otoczenia i zawsze wokół ciebie materializuje się to, co twój wewnętrzny stan, posługując się materią jak plasteliną  tworzy wokół ciebie. Podzieliłam go na  10 rozdziałów, abyś przez kolejne dziesięć dni, inwestując zaledwie kilka minut dziennie na własną aranżację, mógł odzyskać twój rytm  z sobą samym kształtując swoje otoczenie tak jak ty chcesz i świetnie się przy tym bawił. Pobierz poradnik bezpłatnie wypełniając formularz na stronie  Kontakt i twórz w nowy fascynujący sposób to, co cię otacza, a szkoła form, czy feng shui osobiste, nie będą dla ciebie tajemnicą. Przeczytaj i zapytaj jeśli coś wydaje ci się niezrozumiałe, skomentuj, podziel się opinią. Dowiesz się sporo o sobie, dokonasz oceny swojej przestrzeni do życia i zdecydujesz o ZMIANIE. Ekspertyza feng shui może być kolejnym krokiem, w kreowaniu coraz lepszego, wspanialszego życia dla ciebie – tak jak twoje ciało jest świątynią dla duszy, tak twoje otoczenie jest świątynią dla ciebie. Spójrz na swoje otoczenie z innej perspektywy, zobacz, posłuchaj, poczuj, co mówi ci o tobie i do dzieła, jesteś ekspertem swojego życia, tu ty masz los.

 

Odpowiedzi: 3 do “Darmowy poradnik Feng Shui

  1. Najwyższe słowa uznania dla PANI- dla Pani wiedzy i umiejętności przekazania jej w sposób prosty i zrozumiały. Gratuluje. Od kliku lat jestem pasjonatka feng-shui.
    Dużo przeczytałam książek. Wiele z nich jest zagmatwanych. Po przeczytaniu Pani artykułów zastosowałam wiedze w praktyce. Działa. Przyjemnie wraca mi się do domu, a ma zaledwie 16m. Mam nowe pomysły na pracę. Zamierzam otworzyć własną działalność gospodarcza, którą wewnętrznie ,,czuję” Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.
    Bogna Bożena Strzelczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *